Pepper Time Fiyat Tablosu

Sarkmalar için pepper time jel

Temmuz 28, 2016 9:05 am Gönderen Yorum Bırakınız

PEPPER TIME JEL

Pepper Time jel bitkisel içeriği ve kolay kullanımı ile birçok kişinin ilgisini çekmiş zayıflama ürünlerinden biridir. Bu ürünün maksimum fayda sağlaması için mutlaka düzenli kullanılmasına önem vermek gerekir. Pepper Time jel kullanımı için temiz vücuda (basen, kalça, göbek, karın gibi bölgelere) ince bir tabaka halinde sürülüp vücudun emmesi sağlanmalıdır. Ürün kısa süre içerisinde (yaklaşık 10 dakika kadar) emilir. Kuruduktan sonra kıyafetlere bulaşma riski yoktur.

Pepper Time jel ile oturarak bile kilo vermeniz mümkün. Ürünü düzenli kullanarak etkisini kısa süre içerisinde görebilirsiniz. Pepper Time jel kullanırken spor yapıp yapmamak sizin elinizdedir. Ancak spor yapıp sağlıklı beslenmeye özen gösterdiğiniz takdirde daha etkili ve sağlıklı bir kilo verme durumu söz konusu olacaktır. Gün içinde bol su tüketmeye, ağır ve yağlı gıdalar yememeye dikkat edilmesi durumunda kilo verimi de daha hızlı olacaktır.

Pepper Time Jel Ne İşe Yarar?

Pepper Time jel selülitlerin giderilmesinde, gözeneklerin sıkılaşmasında ve vücuttaki yağlı bölgelerin incelmesinde etkili bir üründür. Bitkisel içeriğe sahip olan Pepper Time jel cildin elastik yapısını da koruyan ve bu sayede cildin daha genç kalmasına imkan tanıyan bir üründür. Ürünü kullanmak için vücuda sürüp emilmesini beklemek gerekir. Her yere kolaylıkla götürebileceğiniz Pepper Time jel ürününü çantanızda taşımanız mümkündür.

Pepper Time jel içerisinde capsaicin, yosun özleri, yeşil çay özütü ve guarana meyvesi bulunmaktadır. Bu bitkisel ürünlerin etkisi oldukça büyüktür. Capsaicin yağ yakımında etkili bir üründür. Yosun özleri cildin gençleşmesini ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Yeşil çay özütü yağlanmayı giderir ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır. Guarana meyvesinin etkisi ise kan dolaşımını hızlandırmaktır. Pepper Time jel içerisinde bulunan bu bitkisel ürünlerden bir ya da birkaçına alerjisi olan kişilerin ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir